Pro zákazníka

Termíny realizace

 

Čas realizace a termín dodání Vaší objednávky je různý a závisí to hlavně na výrobci nábytku. Níže naleznete seznam všech výrobců s informací o dodací lhůtě.

Termín dodání objednávky záleží od: čas výroby nábytku, poté dopravy do centrálního skladu a nakonec to musíme dopravit Vám.

Snažíme se dodávat objednaný nábytek v co nejkratší době. Více než 90% objednávek v našem obchodě je zpracováno a doručeno před očekávaným termínem.

 

Níže Vám ukážeme jak vypadá "cesta" jakou projde nábytek než se dostane k Vám:

 

Krok pierwszy
1.
Výroba
nábytku
Krok pierwszy
2.
Přeprava do
našeho skladu
Krok pierwszy
3.

Domluvíme se
na termínu doručení

Krok pierwszy
4.

Doprava na Vámi
vybranou adresu v ČR

  1. Nábytek, který prodáváme v našem obchodu je vyroben v jedné z mnoha továren v souladu s ekologickým využitím materiálů a dbalosti o detaily. Pracujeme pouze s těmi nejlepšími výrobci a můžete si být jisti, že se naším zákazníkům dostanou pouze a jenom kvalitní kusy a sady nábytku.
  2. Váš nábytek se po termínu určeným výrobcem dostane do našeho skladu. Zboží opětovně pečlivě zkontrolujeme a přípravíme ho k expedici a co nejdříve zašleme objednávku na naše logistické oddělení.
  3. Poté Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem, ohledně termínu doručení a když se domluvíme tak zboží dodatečně zabalíme tak aby se nepoškodilo a přípravíme k expedici se všemi potřebnými doklady.
  4. Pro malé zásilky jsme vybrali z mnoha kurýrních společností pouze ty nejlepší a nejstatečnější, kteří se nebojí složitosti českých silnic. Pro větší zásilky máme připravenou naší přepravní službu TMnábytek, pomocí které Vám doručíme zboží na jakoukoliv adresu v ČR. 

 

Prodáváme nábytek již 15 let
Máme 15-ti leté zkušeností s prodejem nábytku. Dnes jsme největším online obchodem s nábytkem.
99% Zákazníků nas doporučuje
99% zákazníku hodnotí pozitivně nákupy uskutečněné v našem obchodě.
Radíme a inspirujeme
Jsme zde pro Vás od pondělí do pátku. Zavolejte nám. Zavolejte nám.