NABÍDKA
Prodáváme nábytek již 20 let
Naši zákazníci nás doporučují
pomůžeme a poradíme
Pro zákazníka

Bezpečné nákupy

 

Bohužel nemáme kouzelnou hůlku, ale víme, jak splnit Vaše přání o krásných interiérech. Zveme Vás na bezpečné nákupy online. Vážíme si Vašeho pohodlí, a proto jsme pro Vás připravili řadu zlepšení, díky kterým bude nakupování v našem obchodě jednoduché, rychlé a hlavně bezpečné. 99,9% našich klientů má pozitivní názory ohledně našeho obchodu a v budoucnu chceme být nejlépe hodnoceným internetovým obchodem s nábytkem.

Bezpieczeństwo

SSL - záruka bezpečného nakupování


Vaše bezpečnost v intermetu je také naší prioritou. Veškeré údaje, které nám poskytnete pro účely objednávky, jsou zabezpečeny SSL (Secure Socket Layer) - to znamená, že všechny informace jsou efektivně zabezpečeny. SSL šifruje, ověřuje a zajišťuje integritu informací. Po připojení k zabezpečené webové stránce zjistíte, že adresa „http“ se změní na „https“ a v dolním řádku obrazovky se zobrazí visací zámek. Systém certifikátů a zabezpečení eliminuje možnost, aby se na Vaše údaje kdokoliv přihlásil, například externí hackeři. Díky tomu si můžete být jisti, že procházením našeho internetového obchodu, nákupem a prováděním plateb Vás nic neohrožuje!

 

Różne formy płatności

Platby přizpůsobené Vaším požadavkům

Víme, jak důležitá je bezpečnost a zároveň možnost výběru druhu platby. Připravili jsme pro Vás nejpohodlnější platební metody, které můžete použít podle svých potřeb. Prozatím, lze platit převodem nebo na dobírku. Právě připravujeme platby online, které budete moci provést pomocí platební brány a pro všechny, kteří chtějí využít možnosti úvěru, máme dobré zprávy - již jednáme z největšími kreditními společnostmi v ČR. Vše musí být rychlé, efektivní a pohodlné, tak abychom obešli zbytečné formality, ale aby všechno bylo zcela jasné a transparentní.

 

Rozwój to podstawa

Profesionální zákaznícký servis a odborné poradenství

Zkušenosti s prodejem nábytku máme již více než 20 let. Naše zkušenosti využíváme tak, abychom měnili Váš svět k lepšímu. Řekněte nám, co potřebujete, a my Vás budeme pozorně poslouchat! Jako náš zákazník získáváte nejen nový nábytek do Vašeho domova, ale také podporu odborníků z nábytkářského průmyslu a nadšenců krásných interiérů. Každý zákazník nakupující v našem obchodu získá svůj osobní asistenta, který podporuje a pomáhá v každé fázi objednávky. Když nám zavoláte, tak budete cítit, že se na Vás usmíváme i v telefonu :)