NABÍDKA
Prodáváme nábytek již 20 let
Naši zákazníci nás doporučují
pomůžeme a poradíme
Pro zákazníka

Vrácení zboží

 

Objednané zboží můžete vrátit zpět v rámci odstoupení od smlouvy. V souladu se zněním § 1829 odst. 1 občanského zákoníku č. 89/2012 Sb máte možnost vrátit zboží do 14 dnů ode dne doručení bez udání důvodu. 

Zákon se vztahuje pouze na prodej spotřebního zboží nebo je-li kupující fyzická osoba a nákup nesouvisí s další profesní nebo obchodní činností.

Pro vrácení zboží musíte podat prohlášení o odstoupení od smlouvy, prohlášení můžete poslat na korespondenční adresu nebo na adresu elektronické pošty info@tmnabytek.cz. Vrácené zboží by mělo být během 14 dnů odesláno na adresu skladu: Tmnábytek - Olza Logistic, Lípová 1986, 737 01 Český Těšín

Vrácené zboží by mělo být zabalené do kartonové krabice a řádně zabezpečené k přepravě. Na balík prosíme uvést své údaje (údaje o odesílateli) a údaje o našem obchodě, abychom mohli pak zboží úspěšně vyzvednout.

Náklady na dopravu platí zákazník. Právo na odstoupení od smlouvy na dálku se nevztahuje pro spotřebitele v případě uzavření smlouvy: které předmětem je nestandardní zboží, vyrobené podle požadavků zákazníka nebo je vyrobené pro jeho individuální potřeby na zakázku, nebo je-li předmětem smlouvy dodávána věc v uzavřeném obalu, kterou po otevření obalu nelze vrátit z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických požadavků, v případě, že byl obal otevřen po doručení.

Při splnění všech podmínek prodávající vrátí kupujícímu peníze na uvedený bankovní účet v lhůtě max. 14 pracovních dnů ode dne přijetí vráceného zboží na skladu.

Zde lze stáhnout: formulář odstoupení od kupní smlouvy