NABÍDKA
Prodáváme nábytek již 20 let
Naši zákazníci nás doporučují
pomůžeme a poradíme

Rohové TV stolky: Jak zařídit prostor na televizi v rohu obývacího pokoje

Rohové TV stolky jsou skvělou volbou pro mnoho interiérů. Umožňují jednoduše a chytrě využít prostor v obývacím pokoji. Jsou přitom nesmírně praktické, elegantní a dokonale doplňují každý interiér. Podívejte se, jak uspořádat obývací pokoj a vytvořit ideální místo na televizor.

Podíl:
Rohové TV stolky: Jak zařídit prostor na televizi v rohu obývacího pokoje

Rohové TV stolky - aranžerské nápady

Pokud chcete zařídit televizní prostor, stojí za to hledat vhodné TV stolky. Zvláště zajímavé modely je nábytek, který lze umístit do rohu místnosti. Má mnoho výhod, o kterých je dobré vědět. Především rohové TV stolky umožňují dobře využít i malý a nepraktický prostor. Navíc řešení tohoto typu obvykle má mnoho dalších výhod - zásuvky, police nebo jiné úložné prostory. To výrazně zvyšuje jeho možnosti.

Je třeba zmínit, že naše TV stolky jsou také skvěle vyrobené. To dává jistotu, že je můžete používat po dlouhou dobu. Co je důležité, stabilní a dobře vyrobený stolek umožňuje bezpečně umístit televizor a zařídit si super koutek. Toto řešení má řadu výhod a existuje mnoho způsobů, jak využít takový prostor. Příklad? Televizor v rohu umístěný na krásně vyrobeném rohovém stolku v klasickém stylu. Toto řešení obohatí každý obývací pokoj.

Máte raději modernější estetiku? Televizor v rohu lze umístit například na modelech vyrobených v moderním minimalistickém stylu. To umožňuje dokonale oživit celé zařízení a zároveň se skvěle hodí k dalším moderním doplňkům, například v atraktivním antracitu, vyrobené ze skla nebo oceli. Nápadů na zařízení takových rohových stolků je opravdu hodně!

Televizor v rohu obývacího pokoje - inspirace 

Jak umístit televizor do rohu ve vašem prostoru? Můžete se rozhodnout pro stylový nábytek celý v barvách přírodního dřeva. Toto řešení připomíná oblíbený skandinávský styl a přináší do interiéru velmi konzistentní, jemnou a univerzální estetiku. Dřevo je dobrý doplněk pro interiéry, kde chceme sázet na nadčasová řešení.

Další zajímavou inspirací je zařízení obývacího pokoje s rohovými skříňkami v bílé barvě. Tenhle nábytek může mít fronty s dodatečným leskem nebo tradiční matnou povrchovou úpravou. Bílá barva perfektně rozjasňuje prostor, přináší do něj zajímavou rozmanitost a současně opticky zvětšuje místnost. Výše uvedené výhody dávají jistotu, že tento typ TV stolku se skvěle hodí do moderních, esteticky zařízených prostor.

Dalším nápadem na umístění rohové skříňky do interiéru je výběr modelů na moderních nohách. Design tohoto typu TV stolku odkazuje na styl z 70. let. Nohy, např. kuželovitého tvaru, jsou zajímavým doplňkem nábytku a zároveň plní dvojí funkci. Na jedné straně pevně podpírají celou konstrukci, na druhé jsou zajímavým akcentem, který nábytku dodává optickou lehkost.

Kolekce Rupert

Kolekce Rupert

Výběr TV stolků 

Bez ohledu na to, zda hledáte obývací stěnu do obývacího pokoje, rohovou vitrínu nebo TV stolek, je dobré znát několik pravidel, díky kterým bude nábytek perfektně zapadat do daného prostoru a krásně zdůrazní jedinečný design obývacího pokoje. Zde jsou nejdůležitější body:

  • Rohové stolky musí být přizpůsobeny interiéru - měření daného prostoru a také dobré přizpůsobení kusu nábytku koutku, kterým disponujeme, je nejdůležitější bod při výběru nového stolku.

  • Funkčnost TV stolku - zvažte, zda váš model nábytku má být co nejjednodušší, nebo zda záleží na jeho dalších možnostech. K dispozici jsou různé možnosti - prostorné zásuvky, moderní prosklení, a také police nebo uzamykatelné prostory pro elektroniku, doplňky k televizi a další drobnosti.

  • Estetický aspekt televizního prostoru - velikost nábytku a jeho mnoho funkcí je jedna věc. Další důležitou otázkou je design. Rohové stolky by měly ideálně zdůraznit estetiku prostoru a odpovídat dekoračnímu konceptu, aby obývací pokoj vyzařoval plnou konzistenci!

  • Kvalita zpracování - TV stolek má za úkol udržet náš přístroj a krásně doplnit celý obývací pokoj. Je tedy dobré vybrat si solidní nábytek od známých a uznávaných výrobců a také přizpůsobený našim potřebám.

  • Další možnosti - otvory na kabely, přihrádky pro umístění audiovizuálních příslušenství, a také další ventilační možnosti. Tyto aspekty vám umožní chránit váš přístroj a těšit se z jeho bezpečné a funkční expozice v rámci daného stolku.

Kolekce Saint Tropez

Kolekce Saint Tropez

Rohové TV stolky do interiéru

Zařízení obývacího pokoje s rohovými TV stolky nemusí být ani obtížné, ani drahé. Nábytek, který je k dispozici v naší nabídce, překvapí zajímavým designem a řešeními, které umožňují skvěle využít každý kout domu. Tento chytrý doplněk umožňuje vytvořit místo, kde může být televizor bezpečně umístěn a zároveň krásně vystaven.

Televizor v rohu výrazně zlepší design obývacího pokoje. Díky tomuto typu nábytku je prostor totiž využitý na 100%. To znamená, že se nemusíte starat o nepraktičnost obývacího pokoje nebo jeho malou velikost. Stačí využít volný roh a hotovo! Televizor se dokonale začlení do tohoto uspořádání využívajícího maximálně celý prostor.

Velkou výhodou rohových skříněk dostupných v našem internetovém obchodě je jistě jejich rozmanitost. Zajímavé styly provedení, velikosti přizpůsobené různým potřebám a také přijatelné ceny jsou zárukou, že v tomto sortimentu si každý najde něco, co vyhovuje jeho potřebám. Klasika, nebo stylový vintage? U nás najdete to, co hledáte!

Rohové TV stolky jsou nábytkem, který nabízí velké možnosti doplnění daného interiéru. Perfektně se hodí do mnoha návrhů prostoru a díky různým konstrukcím (m.in. s dodatečnými policemi, zásuvkami nebo jinými prvky) se stávají nezbytným řešením v mnoha případech. Chcete umístit televizor do rohu? Vyberte si jeden z mnoha modelů TV stolků a těšte se na skvělý a nadčasový design obývacího pokoje!