NABÍDKA
Prodáváme nábytek již 20 let
Naši zákazníci nás doporučují
pomůžeme a poradíme

Nábytek do předsíně

Předsíň. Místnost, nad kterou leckterá domácnost spíše mávne rukou je přitom jednou z nejdůležitějších v bytě či domě. Vždyť přece ze které místnosti naše obydlí opouštíme? A která místnost je tou, jež nás do našeho domu pokaždé přivítá? Stejně jako na sebe lidé navzájem dělají určitý první dojem, který lze později jen těžko zcela opustit, dělá i předsíň první dojem na každého návštěvníka, který do bytu vstoupí. Je proto čas přestat předsíň zatracovat a věnovat jí patřičnou péči, kterou si tato vítací a zároveň loučící zóna právem zaslouží. 

Podíl:
Nábytek do předsíně

V tomto článku se dnes společně podíváme na to, na které kousky nábytku byste při zařizování vaší vstupní haly neměli zapomenout, abyste tak z obyčejné předsíně udělali praktickou a esteticky vyváženou oázu klidu, ve které se každý cítí dobře.

Věšák

Věšák je vlastně takový němý sluha, který pro vás a všechny vaše návštěvy bezpečně pohlídá váš kabát, klobouk i jakýkoliv další svršek. A v předsíni by určitě neměl chybět. Při jeho výběru zvažte hlavně prostorové možnosti místnosti, ale také kolik toho váš věšák bude muset většinou zvládnout pojmout. Nezapomínejte však, že příliš mnoho permanentně pověšených bund působí poněkud nepořádně. Vybírat lze z věšáku volně stojících, minimalistických háčků na zeď nebo celých praktických věšákových stěn, které kromě háčku mohou obsahovat také různé poličky nebo třeba zrcadlo. 

Předsíně

Botník

Stejně jako oblečení potřebuje v předsíni svůj věšák, boty zase potřebují botník. Ten se totiž bleskově postará o to, aby místnost zůstala uspořádaná a upravená. A dávno už neplatí, že jsou to pouze ženy, které své boty rády udržují v perfektní kondici a chtějí je mít bezpečně a přehledně uložené. Botník zkrátka ocení každá domácnost i všichni její členové. Lze jej pořídit například jako volně stojící větší či menší skříňku nebo v závěsné variantě, kdy je botník napevno přimontován ke stěně, na které levituje. Šikovným řešením je také botník, jehož součástí je lavice nebo jinak řešené sezení pro bezproblémové a pohodlné obutí vás i vašich návštěv. 

Šatní skříň

Pro ty, kterým věšákový stojan, několik háčků nebo kompaktní botník zkrátka nestačí je vhodným řešením — pokud to samozřejmě velikost místnosti dovolí — rovnou celá šatní skříň. Ta může sloužit buď jako doplňková skříň domácnosti a nebo se také stát hlavní šatní skříní celého obydlí. Taková varianta je zvlášť důmyslná například v případě, že zatímco do vaší ložnice se sotva vejde postel a noční stolek, v předsíni máte prostoru na rozdávání. Šatní skříň do předsíně můžete zvolit v mnoha velikostech, v klasické či prostorově úsporné rohové variantě, se zrcadlem nebo bez něj a se systémem otevírání, který nejlépe vyhovuje rozměrům a dispozicím pokoje — nejčastěji klasické otočné dveře nebo dveře posuvné.   

Zrcadlo

Jak už jsme si řekli, zrcadlo může být například součástí předsíňové šatní skříně, což je bezesporu velmi praktickým řešením. Ať však už se do předsíně chystáme umístit velkou šatní skříň nebo ne, zrcadlo by nemělo v místnosti chybět nikdy. A je jasné proč — každý z nás se před opuštěním příbytku rád zkontroluje a ujistí, že například na schůzku nedorazí se zaschlou zubní pastou na tváři. Stejně jako se rádi prohlédneme sami, také ti, kteří nás přijdou navštívit zrcadlo v předsíni bezesporu ocení. Kromě čistě praktického účelu zrcadla je pak také dobré nezapomínat na to, jak tento element dovede fantasticky opticky zvětšit jakoukoliv místnost, což bývá právě v případě předsíně často více než žádoucí. 

Komoda

V předsíni se často děje a objevuje spousta důležitých věcí, jako jsou úřední psaní, doklady, klíče, módní doplňky a mnoho mnoho dalšího. Pro jejich organizaci se nabízí extrémně praktický, všestranný a relativně skladný kus nábytku — praktická a stylová komoda. Ta může být tvořena pouze zásuvkami a nebo být kombinovaná, tedy poskytovat kromě šuplíků také poličky a dvířka. Díky tomu pak taková komoda skvěle poslouží jako úložiště větších předmětů i jako organizér důležitých malých věcí. Jedná se navíc o designový prvek, který pozvedne celkový styl předsíně a kromě využití praktického lze na komodu také třeba položit květinu, fotografie nebo jinou dekoraci. 

Nezapomeňte ani na to, že k vybavení vaší předsíně můžete také využít rovnou celé nábytkové sestavy.

Předsíň je to první, co kdokoliv kdo do vašeho bytu či domu spatří jako první. Díky tomu správnému nábytku můžete z této místnosti vytvořit praktické a designové místo, které nastaví tu správnou atmosféru celého vašeho obydlí. 

Prodáváme nábytek již 20 let
Máme 19-ti leté zkušeností s prodejem nábytku. Dnes jsme největším online obchodem s nábytkem.
99% Zákazníků nas doporučuje
99% zákazníku hodnotí pozitivně nákupy uskutečněné v našem obchodě.
Radíme a inspirujeme
Jsme zde pro Vás od pondělí do pátku. Zavolejte nám. Zavolejte nám.